Żołnierska 17, Olsztyn tel:516870230Pon - Pt: 9:00 - 18:00

Fizjoterapia

Fizjoterapia

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej diagnostyki oraz indywidualnie dobranych programów rehabilitacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu klinicznemu, zapewniamy naszym pacjentom skuteczną oraz wszechstronną fizjoterapię.

 

W Emi Center oferujemy szeroką gamę usług, w tym masaż, ćwiczenia korekcyjne, terapię manualną oraz wiele innych. Nasza kadra terapeutów to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy są gotowi do udzielenie pomocy oraz zapewnienia najwyższej jakości usług.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza

Nasi podolodzy, chirurdzy oraz fizjoterapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę na temat różnych schorzeń i dolegliwości.

Indywidualne podejście do pacjenta

Każdy pacjent jest inny, dlatego w Emi Center stawiamy na indywidualne podejście do każdego przypadku. Nasza opieka jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Wykorzystanie najnowszych technologii

W Emi Center posługujemy się najnowszymi narzędziami i technologiami, które pozwalają na skuteczne i precyzyjne leczenie różnych schorzeń i dolegliwości.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Przygotuj swoją historię medyczną

Przygotuj informacje na temat ogólnego stanu zdrowia, historię przebytych chorób, zabiegów chirurgicznych oraz listę zażywanych leków. Te dane są istotne dla fizjoterapeuty przy diagnozowaniu oraz planowaniu skutecznej terapii.

Przyjdź odpowiednio ubrany

Wybierz wygodne ubranie, które umożliwi łatwe zdejmowanie oraz zakładanie poszczególnych części
garderoby. Zadbaj o swój komfort i wybierz ubranie, które nie ogranicza ruchów, ponieważ podczas wizyty specjalista może poprosić Cię o wykonanie ćwiczeń.

Przemyśl co cię niepokoi

Przygotuj listę pytań i problemów, które chciałbyś poruszyć podczas wizyty u fizjoterapeuty, aby upewnić się, że otrzymasz odpowiednie informacje i zalecenia. Pamiętaj, że każda wizyta u fizjoterapeuty jest spersonalizowana i może wymagać różnych przygotowań. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami przed wizytą.

Cennik usług

Fizjoterapia

Pierwsza wizyta fizjoterapeutyczna
180 zł
Wizyta fizjoterapeutyczna
160 zł
Terapia blizny
100 zł
Kinesiology Taping
50 zł
Masaż relaksacyjny ciała
160 zł

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas w celu umówienia wizyty na numer: 516 870 230 lub wypełnij poniższy formularz.

Jeśli chcesz skorzystać z formularza zapytania na naszej stronie internetowej, wypełnij proszę pola zgodnie z instrukcjami, a my postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie lub skontaktować się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Lokalizacja

  ul. Żołnierska 17,
  Domofon nr 9, II piętro,
  10-560 Olsztyn

  516 870 230
  emi-salon@wp.pl

  Poradnie:

  Gabinet Diagnostyczno-Zabiegowy
  Poradnia Chirurgiczna
  Poradnia Podologiczna
  Poradnia Proktologiczna
  Pracownia Fizjoterapii

  Zapraszamy w godzinach:

  Pon - Pt09:00 - 18:00
  Sob - NdzNieczynne