Żołnierska 17, Olsztyn tel:516870230Pon - Pt: 9:00 - 18:00

specjalista podolog

Aleksandra Kowalska

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, technik masażysta, technik sterylizacji medycznej oraz specjalista z zaświadczeniem i certyfikatem ukończenia kursu podologicznego.

  • 516 870 230
  • emi_center@wp.pl
  • ul. Żołnierska 17,
    domofon nr 9, II piętro,
    10-560 Olsztyn

Kiedy pracujemy?

Pon - Pt:09:00 - 18:00
Sob - Ndz:Nieczynne

W gabinecie zajmuję się wykonywaniem zabiegów podologicznych oraz sterylizacją narzędzi. Swoją przygodę z gabinetem Emi Center rozpoczęłam w 2019 r. od wykonywania masaży, sterylizacji narzędzi i prowadzenia recepcji. W trakcie pogłębiałam również swoją wiedzę z zakresu podologii.

W 2021r. rozpoczęłam wykonywanie zabiegów podologicznych. Obecnie zajmuję się wykonywaniem zabiegów oraz sterylizacją narzędzi.  Specjalizuję się w terapiach dotyczących problemów skóry stóp – hiperkeratoz,  pękających pięt, rozpadlin oraz problemów z paznokciami – onycholiza, paznokcie zmienione chorobowo.

Odbyte szkolenia

„Rekonstrukcja paznokci”,

„Odciążenia i ortezy w podologii”,

„Badanie stóp-podstawy narządu ruchu”,

„Globalna terapia stopy”,

„Grzybice skóry i paznokci”.

Z pasją poszerzam swoją wiedzę w szeroko pojętej tematyce podologii, uczestniczę w szkoleniach i wykładach, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Wiedzę czerpię także z literatury branżowej oraz dostępnych publikacji.  Praca daje mi ogromną satysfakcję, a różnorodność codziennych wyzwań sprawia ,że udoskonalam swoje umiejętności.