Żołnierska 17, Olsztyn tel:516870230Pon - Pt: 9:00 - 18:00

specjalista podolog

mgr Anna Pawelczyk-Klimaszewska

Założycielka i właścicielka Centrum Podologiczno-Chirurgicznego w Olsztynie, od niedawna także wpisanego w rejestr podmiotów leczniczych jako Poradnia podologiczno – chirurgicznega .
Potrzebę szerszego, holistycznego spojrzenia na problemy stóp odkryłam już w 1999 roku, ukończywszy w szkole medycznej w Olsztynie kurs masażu leczniczego 2 stopnia

  • 516 870 230
  • emi_center@wp.pl
  • ul. Żołnierska 17,
    domofon nr 9, II piętro,
    10-560 Olsztyn

Kiedy pracujemy?

Pon - pt:09:00 - 18:00
Sob - Ndz:Nieczynne

Umiejętności rozwijałam, pracując we własnym gabinecie masażu. Studia licencjackie na Wydziale Zdrowia Publicznego na kierunku Odnowa biologiczna z kosmetologią ukończone w 2006 roku pozwoliły mi na lepsze poznanie specyfiki pracy ze skórą i ciałem człowieka. Ukończywszy studia podjęłam pracę w Gabinecie Kosmetycznym. Następnie w 2008 roku ukończyłam Studia Podyplomowe pedagogiczne i rozpoczęłam równolegle pracę w OSW w Olsztynie jako instruktor w pracowni kosmetycznej. W 2015 roku postanowiłam otworzyć własny gabinet, by rozwijać swoją pasję. Ukończyłam także w 2016 szkołę w kierunku Podologii, uzyskując tytuł Specjalisty Podologii.

Kolejnym wyzwaniem była nauka w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, gdzie na wydziale Nauk o Zdrowiu ukończyłam w 2021 studia magisterskie na kierunku Kosmetologia, uzyskując tytuł Specjalisty Podologii. Udział w licznych szkoleniach, warsztatach i sympozjach pozwoliły mi rozszerzyć wiedzę szeroko pojętej podologii. W 2016 roku zostałam szkoleniowcem firmy Podopharm oraz grupy szkoleniowej Podoedukacja. Jako prelegent miałam przyjemność uczestniczyć w ogólnopolskich konferencjach podologicznych. Współtworzyłam kilka artykułów w czasopismach branżowych o tematyce podologicznej. Jestem dwukrotną zdobywczynią tytułu mistrzowskiego w międzynarodowym konkursie pedicure specjalistycznego w Pradze w latach 2017 oraz 2018.

Stawiam na ciągły rozwój, pogłębianie wiedzy podczas licznych szkoleń, konferencji, wymiany doświadczeń z innymi specjalistami.