Żołnierska 17, Olsztyn tel:516870230Pon - Pt: 9:00 - 18:00

Chirurgia

Chirurgia

Nasi doświadczeni chirurdzy i specjaliści proktolodzy są gotowi zapewnić Ci najlepszą opiekę i rozwiązania. Nasz gabinet oferuje szeroki zakres zabiegów, które pomogą Ci cieszyć się zdrowiem i komfortem.

 

Nasz wykwalifikowany personel zapewni Ci indywidualne podejście i profesjonalną opiekę podczas każdego zabiegu. Dbamy o Twoje zdrowie i komfort, zapewniając bezpieczne i skuteczne procedury.

 

Przyjdź do gabinetu Emi Center i zaufaj naszym specjalistom, którzy są gotowi, by zadbać o Twoje zdrowie. Oferujemy Ci profesjonalizm, troskę i komfort, których potrzebujesz.

 

Konsultacja chirurgiczna – rany przewlekłe

Chirurg zapoznaje się z rodzajem rany oraz zbiera dokładny wywiad medyczny (dot. etiologii rany, dotychczasowego leczenia, przyjmowanych leków, stylu życia pacjenta). Następnie rana jest poddawana oględzinom, po których lekarz proponuje przebieg procesu terapeutycznego.

Skleroterapia żylaków kończyn dolnych (jedna kończyna)

Metoda polega na iniekcyjnym podaniu środka chemicznego do światła naczynia; jej celem jest uszkodzenie ściany żyły, wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego, a w konsekwencji włóknienie i zarośnięcie naczynia.

Wycięcie zmiany skórnej

Przed przystąpieniem do zabiegu chirurgicznego usuwania zmian skórnych, lekarz stosuje znieczulenie miejscowe. Następnie usuwa za pomocą specjalnego narzędzia, czyli skalpela czy łyżeczki chirurgicznej zmieniony obszar skóry wraz z minimalną, okalającą ją, zdrową tkanką – wszystko po to, żeby ułatwić proces gojenia. Na koniec specjalista zakłada szwy i opatrunek.

Skleroterapia żylaków odbytu

Metoda polega na iniekcyjnym podaniu środka chemicznego do światła naczynia; jej celem jest uszkodzenie ściany żyły, wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego, a w konsekwencji włóknienie i zarośnięcie naczynia.

Rektoskopia

Badanie endoskopowe końcowego odcinka przewodu pokarmowego (odbytnicy) z wykorzystaniem sztywnego wziernika. Rektoskopia może być wykonywana jako badanie diagnostyczne, w celu ustalenia rozpoznania choroby lub w celach terapeutycznych.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza

Nasi podolodzy, chirurdzy oraz fizjoterapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę na temat różnych schorzeń i dolegliwości.

Indywidualne podejście do pacjenta

Każdy pacjent jest inny, dlatego w Emi Center stawiamy na indywidualne podejście do każdego przypadku. Nasza opieka jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Wykorzystanie najnowszych technologii

W Emi Center posługujemy się najnowszymi narzędziami i technologiami, które pozwalają na skuteczne i precyzyjne leczenie różnych schorzeń i dolegliwości.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Przygotuj swoją historię medyczną

Przygotuj informacje na temat ogólnego stanu zdrowia, historię przebytych chorób oraz listę zażywanych leków. Te dane są istotne dla lekarza przy diagnozowaniu oraz planowaniu skutecznego leczenia.

Przyjdź odpowiednio ubrany

Zadbaj o swój komfort i wybierz wygodne ubranie, które umożliwi sprawne przeprowadzenie badania. Wybierz wygodne ubranie, które nie ogranicza ruchów oraz umożliwi łatwe zdejmowanie oraz
zakładanie skarpetek i butów. W razie potrzeby specjalista wykona statyczne badanie stóp, pokaże
niezbędne ćwiczenia oraz techniki rozluźniania mięśni kończyny dolnej. Będzie to pomocne w
indywidualnym zaplanowaniu przebiegu terapii podologicznej.

Przemyśl co cię niepokoi

Przygotuj listę pytań i problemów, które chciałbyś poruszyć podczas wizyty u lekarza, aby upewnić się, że otrzymasz odpowiednie informacje i zalecenia. Pamiętaj, że każda wizyta u lekarza jest spersonalizowana i może wymagać różnych przygotowań. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami przed wizytą.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas w celu umówienia wizyty na numer: 516 870 230 lub wypełnij poniższy formularz.

Jeśli chcesz skorzystać z formularza zapytania na naszej stronie internetowej, wypełnij proszę pola zgodnie z instrukcjami, a my postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie lub skontaktować się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Lokalizacja

  ul. Żołnierska 17,
  Domofon nr 9, II piętro,
  10-560 Olsztyn

  516 870 230
  emi-salon@wp.pl

  Poradnie:

  Gabinet Diagnostyczno-Zabiegowy
  Poradnia Chirurgiczna
  Poradnia Podologiczna
  Poradnia Proktologiczna
  Pracownia Fizjoterapii

  Zapraszamy w godzinach:

  Pon - Pt09:00 - 18:00
  Sob - NdzNieczynne